Chtěl bych vám představit veslaře, který dne 30. 6. 2019 zajel zcela vyjimečný výkon na Mistrovství České rebuplily v oblasti Labe.

Jan Šedý – 30. 6. 2019 na Mistrovství České republiky v oblasti Labe

“Od malinka”

Tak se dá shrnout v pár větách dlouhá cesta mladého již dospělého veslaře z Ústí nad Labem.

Každý sportovec si od mala zapisuje za uši, že nedílnou součástí výher a úspěchů je právě tvrdá dřina během sezóních a mimo sezóních příprav. Honza si toho je plně vědom a od utlého věku se nevzdává a i přes různá úskalí jde a kráčí stále vpřed. Moc dobře ví, že vítězství se nedostaví okamžitě a někdy si na něj musíte počkat i několik let, jak se nám sám Honza zmínil.

Událost konající se pár kilometrů nedaleko města Roudnice nad Labem, právě v obci Račice s dvou kilometrovou závodní tratí, pro jezdce a závodníky z celého světa byla neskutečnou příležitostí k porovnání svých sil s ostatními účastníky v okolí.

Jan Šedý a Petr Bláha – 2. místo

2. místo na Mistrovství ČR dorostu, juniorů, seniorů B a seniorů s mezinárodní účastí ve dvojskifu mužů lehkých vah ve společenství s Bohemiams Praha.

Co můžete od HONZI nadále očekávat?

V blízlé době jeho novou kolekci oblečení pod názvem “GREY’S Colection”, jak již naznačuje jeho jméno! Společně s firmou Atex to má být velká pecka, a tak se těšíme co nám příjde pod ruce!

Těšíme se!

Samozřejmě také jeho další veslařské výkony, a abych Vám řekl pravdu, tak toho do konce roka bude ještě dost!