Start: 20. 7. 2020

Poslední možnost registrace: 17. 7. 2020

14denní program s jídelním a tréninkovým plánem po celou dobu výzvy.

14 dní pravidelného stravování, správného trénování a nastavení úspěšného průběhu dvou týdnů. Každý si najde ve výzvě své. Tréninkové programy jsou předtočené, jak pro cvičení ve Vašem fitness centru, tak v pohodlí domova a každý tak vždy bude mít možnost odcvičit svůj trénink na 100 %!

MOTIVACE, TRÉNINKY, JÍDELNÍČKY a RECEPTY Vás budou společně s námi stále motivovat k úspěšnému výsledku. Každý, kdo bude dodržovat pravidla, která Vám před výzvou zašleme, bude mít zcela jasné výsledky!

Naším cílem je také Vás naučit správných stravovacím návykům, aby jste i po ukončení výzvy byli schopni žít a stravovat se zdravě, protože to je hlavním klíčem k úspěchu!

Stačí si pouze vybrat Vaši cílovou rovinku! Chcete hubnout? Není problém, vyberte si variantu “HUBNUTÍ” a náš tým Vás provede 14denní výzvou s jasným cílem! Chcete nabrat svalovou hmotu? Vyberte si variantu “NABÍRÁNÍ” a náš tým Vám pomůže na 100 %!

Celých 14 dní Vás budeme hlídat a pozorovat přes sociální sít Whatsapp. Je tedy nutností, aby ji každý účastník měl nainstalovanou ve svém mobilním zařízení. Na této platformě Vám budeme zasílat celkem 6 wordových dokumentů potřebných ke 14denní výzvě!

Pro více informací či potvrzení účasti napište SMS zprávu na tel. číslo: 773 900 353 ve tvaru “ZÚČASTNÍM SE HUBNUTÍ/NABÍRÁNÍ”

Cena za 14 dní 600 Kč

SMS zprávou si rezervujete účast a následným zasláním platby ji potvrdíte.

Napsat komentář