POJĎ TO POSUNOUT 3

Start: 26. 10. 2020

Poslední možnost registrace: 23. 10. 2020

14denní program s jídelním a tréninkovým plánem po celou dobu výzvy.

14 dní pravidelného stravování, správného trénování a nastavení úspěšného průběhu dvou týdnů. Každý si najde ve výzvě své. Tréninkové programy jsou předtočené jak pro cvičení ve Vašem fitness centru, tak v pohodlí domova, a každý tak vždy bude mít možnost odcvičit svůj trénink na 100 %!

Naší výzvou si již prošlo přes 50 klientů a každý, kdo dodržoval naše pravidla, měl výsledky se 100% úspěšností.

MOTIVACE, TRÉNINKY, JÍDELNÍČKY a RECEPTY Vás budou společně s námi stále motivovat k úspěšnému výsledku. Každý, kdo bude dodržovat pravidla, která Vám před výzvou zašleme, bude mít zcela jasné výsledky!

Naším cílem je především naučit Vás správným stravovacím návykům, abyste i po ukončení výzvy byli schopni žít a stravovat se zdravě, protože to je hlavním klíčem k úspěchu!

Pyšníme se recenzemi, že i když někdo neplnil naši výzvu na 100 %, tak zjistil, jak si správně nastavit jídelníček, harmonogram cvičení a především stravování, klienti také pochopili obecný režim samotného zdravého životního stylu, funkce programu a nastavení priorit pro pokračování za svým snem.

A pro tohle všechno si stačí pouze vybrat Vaši cílovou rovinu! Chcete hubnout? Není problém, vyberte si variantu “HUBNUTÍ” a náš tým Vás provede 14denní výzvou s jasným cílem! Chcete nabrat svalovou hmotu? Vyberte si variantu “NABÍRÁNÍ” a náš tým Vám pomůže na 100 %!

Celých 14 dní Vás budeme hlídat a pozorovat přes sociální sít Whatsapp. Je tedy nutností, aby ji každý účastník měl nainstalovanou ve svém mobilním zařízení. Na této platformě Vám budeme zasílat potřebné PDF dokumenty k výzvě!

Pro více informací či potvrzení účasti napište SMS zprávu na tel. číslo: 773 900 353 ve tvaru “ZÚČASTNÍM SE HUBNUTÍ/NABÍRÁNÍ”

Cena za 14 dní 800 Kč.

SMS zprávou si rezervujete účast a následným zasláním platby ji potvrdíte.

Tomáš Vajnar a jeho tým…

Napsat komentář